טיפולי פיזיותרפיה

פיזיותרפיה היא ענף ברפואה העוסק באבחון וטיפול בבעיות גופניות ותפקודיות.

טיפולי פיזיותרפיה משמשים לטיפול במגוון רחב של מצבים כגון כאבי גב, כאבי צוואר ועוויתות שרירים. הם יכולים לשמש גם למניעת פציעות ולשיפור הביצועים בספורט.

מטרת הפיזיותרפיה היא להחזיר את התפקוד על ידי הפחתת כאב ושיפור התנועתיות או החזרת התנועה. טיפולי פיזיותרפיה משולבים לרוב עם טיפולים רפואיים אחרים כמו ניתוח או תרופות.

באתר המרכז לטיפולי פיזיותרפיה תוכלו למצוא מידע נוסף על הטיפולים הרלוונטיים בשבילכם

 

אז במה פיזיותרפיה בעצם עוזרת לנו?

פיזיותרפיה היא מקצוע רפואי המסייע לאנשים להחלים מפציעות ומחלות.

פיזיותרפיסטים יכולים להשתמש במגוון טיפולים, כגון עיסוי, פעילות גופנית וטיפול בחום. יש להם גם את היכולת להשתמש בהתערבויות טיפוליות כמו אולטרסאונד, אלקטרותרפיה וטיפול אולטרסאונד.

פיזיותרפיסטים משתמשים בדרכים שונות לטיפול במטופליהם בהתאם לצרכיהם. לדוגמה, הם עשויים להשתמש בתרגילי מתיחה עבור מישהו עם שרירים תפוסים או רפידות חימום עבור מישהו עם ידיים ורגליים קרות. הם עשויים גם למרוח שקיות קרח, שיכולות לעזור להפחית את הכאב בטווח הקצר.

 

טיפול בפציעות ומחלות

פיזיותרפיה היא טיפול בפציעות ומחלות הכרוך במניפולציה ידנית של הגוף על מנת לקדם ריפוי.

טיפולי פיזיותרפיה יכולים לעזור לאנשים עם מגוון רחב של מצבים, כולל כאבי גב, דלקת פרקים ופציעות שרירים.

פיזיותרפיסט הוא אדם המשתמש בשיטות פיזיות לאבחון, טיפול או מניעת בעיות רפואיות על מנת לשפר את הבריאות או למנוע מחלות. פיזיותרפיסטים עשויים להתמחות במספר תחומים כגון שיקום לב-ריאה, גריאטריה, נוירולוגיה, אורטופדיה, רפואת ילדים ושיקום ספורט.

 

טיפול בכאב

טיפולי פיזיותרפיה משמשים כדי לעזור עם כאבי שרירים, דלקות, עוויתות ומצבים אחרים. טיפולים אלו יכולים לשמש גם לטיפול במספר מצבים בריאותיים כמו דלקת פרקים, לימפדמה, פיברומיאלגיה ועוד.

טיפולי פיזיותרפיה ניתנים בדרך כלל על ידי פיזיותרפיסט במרפאה או בבית חולים. עם זאת, ישנם מקרים שבהם הם יכולים להינתן בבית על ידי המטופל עצמו. מאמר זה דן בכמה מהדרכים הטובות ביותר בהן תוכלו להשתמש בטיפולי פיזיותרפיה בבית כדי לנהל את מצבכם.

פיזיותרפיה היא צורה חשובה של טיפול במצבים רבים ושונים לרבות כאבי שרירים, דלקות, עוויתות ועוד. פיזיותרפיה מנוהלת בדרך כלל על ידי פיזיותרפיסט במרפאה או בבית חולים, אבל אתה יכול לנהל את זה בעצמך אם זה

 

טיפול בפציעות

טיפולי פיזיותרפיה נועדו לעזור לאנשים להתאושש מפציעות, מחלות ומחלות אחרות. טיפולים אלו מועברים בדרך כלל על ידי פיזיותרפיסט או מרפא בעיסוק.

פיזיותרפיה היא טיפול בפציעות, מחלות ומחלות אחרות הכוללת מניפולציה ידנית של האזור הפגוע על מנת להחזיר את התפקוד התקין. הוא משמש לעתים קרובות בשילוב עם תוכניות שיקום כדי לעזור לאנשים להתאושש מפציעות, מחלות או מחלות אחרות.

טיפולי פיזיותרפיה יכולים להתבצע על ידי פיזיותרפיסט או מרפא בעיסוק. ניתן גם ליישם אותם בעצמם בבית עם תוכנית אימונים.

 

פיזיותרפיה היא התמחות רפואית העוסקת בטיפול בהפרעות תנועה, כאבים ונכות. הטיפולים מתמקדים בעיקר בשיקום התפקוד והקלה על כאבים.

פיזיותרפיה הופכת פופולרית יותר כחלופה לטיפולים רפואיים מסורתיים. השימוש בטיפולי פיזיותרפיה גדל עם השנים – בעיקר בעשור האחרון.

תוכן עניינים

קשיש

הקצבת זקנה מהביטוח הלאומי: למי מגיעה?

המוסד לביטוח לאומי מעניק קצבאות זקנה לאנשים העומדים בקריטריונים מסוימים. כדי להיות זכאי, עליך להיות בן 67 לפחות עבור גברים ו-62 עבור נשים. בנוסף, עליך להתגורר בישראל לפחות 12 שנים מגיל 18. מי שלא עמד בדרישת התושבות עדיין עשוי להיות זכאי אם צבר מספיק נקודות ביטוח.

לקריאת המאמר »
זיקנה

מדריך להתמודדות עם אלרגיה בפנים בגיל השלישי – עצות והמלצות

ככל שאנו מתבגרים, הגוף שלנו עובר שינויים שונים, כולל רגישות מוגברת לאלרגיות. אלרגיות בפנים יכולות להתבטא באדמומיות, גירוד, נפיחות או אפילו פריחה. האשמים הנפוצים כוללים מוצרי טיפוח, איפור או גורמים סביבתיים כמו אבקה או אבק.

לקריאת המאמר »
מוקד טלפוני

בדיקות תקופתיות בגיל ה-3 – כל מה שצריך לדעת

כאשר ילדכם מגיע לגיל 3, חיוני להבטיח כי בריאותו והתפתחותו נמצאים במסלול. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות בדיקות תקופתיות, שיכולות לספק תובנות חשובות לגבי רווחתו של ילדכם. המרכז הטלפוני של ביטוח הבריאות שלך יכול להוות משאב רב ערך בהנחייתך בתהליך זה.

לקריאת המאמר »
Nursing Home Guidance

הנחיות חשובות לבחירת בית אבות סיעודי

במהלך בחירת בית אבות סיעודי, חשוב להבין את צרכי האדם שצפוי להתגורר במקום. זה יכול להיות הכל מהכוח הפיזי של האדם, המצב הנפשי שלו, הצורך בטיפולים מיוחדים או הצורך באישורים מסוימים. הכרה תמהה בצרכים תוכל להכווין את החיפוש אל המקום המתאים ביותר.

לקריאת המאמר »