מתנות לגיל השלישי

אם גם אתם מתלבטים מה לקנות לסבתא ולסבא, לאמא ואבא או לדודה רחוקה, לנו יש את כל הפתרונות לרכישת מתנות לגיל השלישי. מצד אחד, אין אדם שאנחנו יותר אוהבים מסבא וסבתא, ומצד שני אנחנו באמת לא יודעים אילו מתנות לגיל השלישי יכולות באמת להיות מקוריות ובעלות ערך סנטימנטלי. לפניכם כל המידע שאתם צריכים לדעת לפני שאתם קונים מתנה לסבתא ולסבא.

 

ערך סנטימנטלי

נתחיל בדבר החשוב ביותר עבור הקרובים שלנו בני הגיל השלישי – רגש. בסופו של דבר, אנחנו יכולים לבחור דברים שימושיים שיכולים לסייע להם להתנהל ביום יום, ויש גם לדבר הזה משקל. מצד שני, אנחנו מאמינים שסבא וסבתא בסופו של דבר ישמחו לקבל מתנה עם ערך סנטימנטלי, ולכן אנחנו צריכים לצאת מהקופסא ולחשוב באמת איך אנחנו יכולים לגרום להם לחייך בכל פעם שהם משתמשים ומסתכלים במתנה. לכך כבר יש לא מעט אפשרויות, מתנות עם הקדשה אישית ואפילו תמונה שלכם ביחד אותה הם יוכלו לתלות ולהעמיד בבית.

 

מה יכול לעזור לבני הגיל השלישי?

כשאנחנו בוחרים מתנה אנחנו נרצה לבחור במתנה שימושית, וקיימות לא מעט אפשרויות. עם זאת, אנחנו רוצים לבדוק איזה מתנה באמת יכולה לשמש את יקרינו לטווח הארוך, ושימוש יום יומי. בשביל לבחור מתנה שימושית לבני הגיל השלישי, אנחנו צריכים לראות אילו קשיים או אילו חוסרים הם חווים בכל יום. לדוגמא, עם הגעה לגיל השלישי השמיעה עובדת בצורה פחות טובה מאשר שהיו צעירים. נוכל לרכוש אוזניות שמתחברות לטלוויזיה ולטלפון, והמוצר הזה יהיה שימושי להם בכל יום.

 

המתנה יכולה להיות גם לפי תחביבים של בני הגיל השלישי. לדוגמא, אם סבא אוהב לבשל נוכל לקנות לא סכין חדשה עם הקדשה מאיתנו. אם ההורים שלנו מנקים על בסיס יומי, נוכל לקנות להם שואב אבק רובוטי. מגוון האפשרויות הוא רחב ואנחנו צריכים למצוא דרך למצוא מתנה שהיא גם שימושית וגם עם ערך סנטימנטלי. בסוף תזכרו שהקרובים אליכם לא מחפשים בהכרח מתנות יוקרתיות, אלא ישמחו לתשומת לב והערכה אליהן הם זכאים.

 

איך בוחרים מתנה לסבתא?

איך בוחרים מתנה לסבתא שיש לה הכל? סבתא היא זאת שתמיד מפנקת, אוהבת להאכיל אותנו גם כשאנחנו גם לא רעבים ותמיד מגוננת עלינו. בין אם סבתא מגיעה השנה לגיל 60, ובין אם מגיעה לגיל 90 השנה, בכל גיל המתנה משפיעה רגשית על סבתא. אבל מה עושים כשלסבתא יש הכל? סבתא מקבלת מתנות מכל הנכדים, והיא שומרת אותם בגלל ערך סנטימנטלי. אם אתם מתקשים למצוא לסבתא מתנה, אפשר לבחור במשהו מקורי. לדוגמא, מתנה מבלוק עץ עם הקדשה מיוחדת מכם, ובמילים אחרות להעניק לסבתא מתנת יום הולדת/חג אישית מכם.

תוכן עניינים

עורכת דין

הבטחת מורשתך: המשמעות של יצירת צוואה לאזרחים ותיקים

ככל שאנו נכנסים לשנות הזהב שלנו, זה הופך להיות יותר ויותר חשוב לעשות סידורים לעתיד. זקנים רבים מתעלמים מהחשיבות והצורך ביצירת צוואה. קשישים רבים מניחים שרכושם יעבור אוטומטית ליקיריהם, אך ללא צוואה, אין ערובה לכך שרצונותיהם יתגשמו.

לקריאת המאמר »