הקלנועית המתקפלת שתשנה לכם את החיים

חלפו הימים שבהם קלנועית הייתה מסורבלת וקשה לנסיעה. כעת הקלנועיות הפכו קומפקטיות יותר, ידידותיות יותר וחזקות יותר, עולם עזרי הניידות השתדרג כתוצאה מהמצאת הקלנועית המתקפלת . ישנם הרבה דגמים בשוק וכך גם היתרונות , הקלנועית המתקפלת הקלה ביותר בקלנועיות צרעה שוקלת כ-19 וחצי ק"ג והכבדה יותר שוקלת 26 ק"ג.

לאנשים עם בעיות ניידות שזקוקים לדרך נוחה להסתובב ישנה אפשרות להשתמש בקלנועית והיא תשנה להם את החיים . הקלנועיות המתקפלות מתאימות לאנשים שזקוקים להוביל ולהעמיס  את הקלנועית , זה יכול להיות למטרת טיול או סתם סידורים יומיומים.

היתרונות של הקלנועית המתקפלת היא :

-יש לה אישור טיסה

-ישנה אפשרות לפרק אותה לחלקים

-ישנה אפשרות לקפל אותה למזוודה

-נורא קלה להובלה

-מתקפלת בקלות ללא צורך בהפעלת כוח פיזי

הקלנועית החשמלית זוהי אלטרנטיבה מצוינת גם לתחבורה ציבורית. זה חוסך כאבי ראש כמו שעת יציאה וצפיפות של אוטובוסים ורכבות בשעות העומס. הקלנועית המתקפלת מקלה על הגעה בזמן לא משנה מה עיכב אותך בדרכך לשם.

לסיכום, קלנועית היא דרך מצוינת להגיע למקום במהירות, מבלי לשבור את הכללים שנקבעו להולכי רגל. הקלנועית קטנה, זולה וקלה לשימוש.

הקלנועית מתקפלת והיא מקלה עליך בהמון היבטים, מבחינת משקל ,נוחות ומבחינת אחסון . אפשר לקפל את הקלנועית בשנייה, מה שהופך אותו קל לנשיאה או לאחסנה כאשר אינו בשימוש.

ואתה יכול לקחת אותה איתך לכל מקום שתרצה :מטוס ,אוטובוס,רכב,סופר או לקניון.. אתה יכול לבחור לקפל או לפרק את קלנועית שלך .

איך אני אדע אם קלנועית מתאימה לי ?

ענה על השאלות הבאות:

האם אתה מרבה לא לצאת לטיולים עם  המשפחה כתוצאה מבעיית ניידות?

האם אתה כמעט ולא יוצא לסידורים בגלל בעיית נידות?

האם היית רוצה להיות עצמאי ?

האם היית רוצה לא להיות תלוי באף אחד?

האם יש דברים  שאתה מוותר עליהם בגלל בעיית הניידות?

במידה וענית כן על יותר מ3 שאלות ,אתה זקוק לכלי העזר הקלנועית שתשנה לך את החיים ותהפוך אותך לכל יכול ! מבלי הגבלות.

אתם לא צריכים לוותר על הטיול עם המשפחה או החברים בגלל בעיית ניידות , אצלנו בצרעה הקלנועיות המתקפלות מאושרות לטיסה .הקלנועית המתקפלת יכולה להפך את הטיול המשפחתי לחוויה המושלמת.

אתם יכולים לעשות את הסידורים שלכם בעצמכם ולהיות עצמאיים בעזרת הקלנועית.

הקלנועית המתקפלת יכולה להיכנס לכל מקום :מעלי, קניון, סופר, קופת חולים ועוד!

הקלנועית היא עוגן למי שיש לו בעיית ניידות . אל תוותרו על העצמאות שלכם !

 

תוכן עניינים

מחלות מקצוע

מחלות מקצוע הן מצבים בריאותיים הנובעים מסביבת העבודה. זה יכול להיגרם מעבודה בסביבה מסוכנת או מחשיפה לחומר רעיל. מחלות מקצוע יכולות להיות מסווגות באופן נרחב

לקריאת המאמר »