הקלנועית המתקפלת שתשנה לכם את החיים

חלפו הימים שבהם קלנועית הייתה מסורבלת וקשה לנסיעה. כעת הקלנועיות הפכו קומפקטיות יותר, ידידותיות יותר וחזקות יותר, עולם עזרי הניידות השתדרג כתוצאה מהמצאת הקלנועית המתקפלת . ישנם הרבה דגמים בשוק וכך גם היתרונות , הקלנועית המתקפלת הקלה ביותר בקלנועיות צרעה שוקלת כ-19 וחצי ק"ג והכבדה יותר שוקלת 26 ק"ג.

לאנשים עם בעיות ניידות שזקוקים לדרך נוחה להסתובב ישנה אפשרות להשתמש בקלנועית והיא תשנה להם את החיים . הקלנועיות המתקפלות מתאימות לאנשים שזקוקים להוביל ולהעמיס  את הקלנועית , זה יכול להיות למטרת טיול או סתם סידורים יומיומים.

היתרונות של הקלנועית המתקפלת היא :

-יש לה אישור טיסה

-ישנה אפשרות לפרק אותה לחלקים

-ישנה אפשרות לקפל אותה למזוודה

-נורא קלה להובלה

-מתקפלת בקלות ללא צורך בהפעלת כוח פיזי

הקלנועית החשמלית זוהי אלטרנטיבה מצוינת גם לתחבורה ציבורית. זה חוסך כאבי ראש כמו שעת יציאה וצפיפות של אוטובוסים ורכבות בשעות העומס. הקלנועית המתקפלת מקלה על הגעה בזמן לא משנה מה עיכב אותך בדרכך לשם.

לסיכום, קלנועית היא דרך מצוינת להגיע למקום במהירות, מבלי לשבור את הכללים שנקבעו להולכי רגל. הקלנועית קטנה, זולה וקלה לשימוש.

הקלנועית מתקפלת והיא מקלה עליך בהמון היבטים, מבחינת משקל ,נוחות ומבחינת אחסון . אפשר לקפל את הקלנועית בשנייה, מה שהופך אותו קל לנשיאה או לאחסנה כאשר אינו בשימוש.

ואתה יכול לקחת אותה איתך לכל מקום שתרצה :מטוס ,אוטובוס,רכב,סופר או לקניון.. אתה יכול לבחור לקפל או לפרק את קלנועית שלך .

איך אני אדע אם קלנועית מתאימה לי ?

ענה על השאלות הבאות:

האם אתה מרבה לא לצאת לטיולים עם  המשפחה כתוצאה מבעיית ניידות?

האם אתה כמעט ולא יוצא לסידורים בגלל בעיית נידות?

האם היית רוצה להיות עצמאי ?

האם היית רוצה לא להיות תלוי באף אחד?

האם יש דברים  שאתה מוותר עליהם בגלל בעיית הניידות?

במידה וענית כן על יותר מ3 שאלות ,אתה זקוק לכלי העזר הקלנועית שתשנה לך את החיים ותהפוך אותך לכל יכול ! מבלי הגבלות.

אתם לא צריכים לוותר על הטיול עם המשפחה או החברים בגלל בעיית ניידות , אצלנו בצרעה הקלנועיות המתקפלות מאושרות לטיסה .הקלנועית המתקפלת יכולה להפך את הטיול המשפחתי לחוויה המושלמת.

אתם יכולים לעשות את הסידורים שלכם בעצמכם ולהיות עצמאיים בעזרת הקלנועית.

הקלנועית המתקפלת יכולה להיכנס לכל מקום :מעלי, קניון, סופר, קופת חולים ועוד!

הקלנועית היא עוגן למי שיש לו בעיית ניידות . אל תוותרו על העצמאות שלכם !

 

תוכן עניינים

Nursing Home Guidance

הנחיות חשובות לבחירת בית אבות סיעודי

במהלך בחירת בית אבות סיעודי, חשוב להבין את צרכי האדם שצפוי להתגורר במקום. זה יכול להיות הכל מהכוח הפיזי של האדם, המצב הנפשי שלו, הצורך בטיפולים מיוחדים או הצורך באישורים מסוימים. הכרה תמהה בצרכים תוכל להכווין את החיפוש אל המקום המתאים ביותר.

לקריאת המאמר »
עורכת דין

הבטחת מורשתך: המשמעות של יצירת צוואה לאזרחים ותיקים

ככל שאנו נכנסים לשנות הזהב שלנו, זה הופך להיות יותר ויותר חשוב לעשות סידורים לעתיד. זקנים רבים מתעלמים מהחשיבות והצורך ביצירת צוואה. קשישים רבים מניחים שרכושם יעבור אוטומטית ליקיריהם, אך ללא צוואה, אין ערובה לכך שרצונותיהם יתגשמו.

לקריאת המאמר »