ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 95

צילום:freepik

עומדים לטוס בקרוב לחו"ל? ככל הנראה ההכנות לקראת הטיסה כבר בעיצומן, ואתם צריכים לעשות את כל הבדיקות האחרונות טרם הטיסה. אחד מהנושאים הקריטיים ביותר שאתם מוכרחים לבדוק אותם לפני הטיסה עצמה זה כמובן הנושא של הביטוח נסיעות לחו"ל. אף אחד לא יכול לטוס לחו"ל מבלי שיהיה לו ביטוח נסיעות בתוקף, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו תצטרכו לשלם ביוקר על כל הליך רפואי. לא חבל להוציא כסף על דברים שהייתם יכולים למנוע אותם מראש?

מבוגר? צעיר? כולם צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל

זה לא משנה בני כמה אתם או מה המצב הבריאותי שלכם, אף אחד לא יכול לדעת מה יקרה במהלך החופשה בחו"ל. גם אם אתם צעירים ובריאים וגם אם אתם מבוגרים עם בעיות רפואיות, חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל. כך תוכלו לדעת שאתם לא צריכים להגביל את עצמכם בשום שלב, ותוכלו להוציא את המקסימום מהחופשה הקרובה שלכם. בכל זאת אתם לא יוצאים לטייל בחו"ל כל שבוע, לכן חשוב שתוודאו שיש לכם ראש שקט.

איך לבחור את חברת הביטוח הכי טובה?

למען האמת רוב חברות הביטוח מציעות כמעט את אותם הדברים, ולכן זה לא משנה אם תסגרו את הביטוח דרך הראל נסיעות לחו"ל או כל חברה אחרת. בכדי שתוכלו לבחור את חברת הביטוח כמו שצריך, מה שאתם צריכים לעשות זה השוואת מחירים והשוואת פרטי הפוליסה. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לא רק מקבלים את המחיר הזול ביותר, אלה גם את הביטוח שהכי מכסה אתכם.

לא טסתם? ביטוח ביטול נסיעה!

אי אפשר לדעת מה צופן העתיד, ויכולות להיות לא מעט סיבות שיעמידו אתכם במצב שבו תצטרכו לבטל את הטיסה. בין אם הטיסה התבטלה באשמתכם ובין אם באשמת חברת התעופה, יהיה לכם מאוד קשה לראות את הכסף חוזר אליכם בחזרה. ביטוח ביטול נסיעה נועד על מנת להבטיח שהכסף יחזור אליכם, כך תוכלו להתחיל לתכנן את המועד הבא שבו תוכלו לעלות שוב על מטוס ולטוס לחו"ל.

תוכן עניינים

עורכת דין

הבטחת מורשתך: המשמעות של יצירת צוואה לאזרחים ותיקים

ככל שאנו נכנסים לשנות הזהב שלנו, זה הופך להיות יותר ויותר חשוב לעשות סידורים לעתיד. זקנים רבים מתעלמים מהחשיבות והצורך ביצירת צוואה. קשישים רבים מניחים שרכושם יעבור אוטומטית ליקיריהם, אך ללא צוואה, אין ערובה לכך שרצונותיהם יתגשמו.

לקריאת המאמר »