ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 95

צילום:freepik

עומדים לטוס בקרוב לחו"ל? ככל הנראה ההכנות לקראת הטיסה כבר בעיצומן, ואתם צריכים לעשות את כל הבדיקות האחרונות טרם הטיסה. אחד מהנושאים הקריטיים ביותר שאתם מוכרחים לבדוק אותם לפני הטיסה עצמה זה כמובן הנושא של הביטוח נסיעות לחו"ל. אף אחד לא יכול לטוס לחו"ל מבלי שיהיה לו ביטוח נסיעות בתוקף, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו תצטרכו לשלם ביוקר על כל הליך רפואי. לא חבל להוציא כסף על דברים שהייתם יכולים למנוע אותם מראש?

מבוגר? צעיר? כולם צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל

זה לא משנה בני כמה אתם או מה המצב הבריאותי שלכם, אף אחד לא יכול לדעת מה יקרה במהלך החופשה בחו"ל. גם אם אתם צעירים ובריאים וגם אם אתם מבוגרים עם בעיות רפואיות, חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל. כך תוכלו לדעת שאתם לא צריכים להגביל את עצמכם בשום שלב, ותוכלו להוציא את המקסימום מהחופשה הקרובה שלכם. בכל זאת אתם לא יוצאים לטייל בחו"ל כל שבוע, לכן חשוב שתוודאו שיש לכם ראש שקט.

איך לבחור את חברת הביטוח הכי טובה?

למען האמת רוב חברות הביטוח מציעות כמעט את אותם הדברים, ולכן זה לא משנה אם תסגרו את הביטוח דרך הראל נסיעות לחו"ל או כל חברה אחרת. בכדי שתוכלו לבחור את חברת הביטוח כמו שצריך, מה שאתם צריכים לעשות זה השוואת מחירים והשוואת פרטי הפוליסה. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לא רק מקבלים את המחיר הזול ביותר, אלה גם את הביטוח שהכי מכסה אתכם.

לא טסתם? ביטוח ביטול נסיעה!

אי אפשר לדעת מה צופן העתיד, ויכולות להיות לא מעט סיבות שיעמידו אתכם במצב שבו תצטרכו לבטל את הטיסה. בין אם הטיסה התבטלה באשמתכם ובין אם באשמת חברת התעופה, יהיה לכם מאוד קשה לראות את הכסף חוזר אליכם בחזרה. ביטוח ביטול נסיעה נועד על מנת להבטיח שהכסף יחזור אליכם, כך תוכלו להתחיל לתכנן את המועד הבא שבו תוכלו לעלות שוב על מטוס ולטוס לחו"ל.

תוכן עניינים

קשיש

הקצבת זקנה מהביטוח הלאומי: למי מגיעה?

המוסד לביטוח לאומי מעניק קצבאות זקנה לאנשים העומדים בקריטריונים מסוימים. כדי להיות זכאי, עליך להיות בן 67 לפחות עבור גברים ו-62 עבור נשים. בנוסף, עליך להתגורר בישראל לפחות 12 שנים מגיל 18. מי שלא עמד בדרישת התושבות עדיין עשוי להיות זכאי אם צבר מספיק נקודות ביטוח.

לקריאת המאמר »
זיקנה

מדריך להתמודדות עם אלרגיה בפנים בגיל השלישי – עצות והמלצות

ככל שאנו מתבגרים, הגוף שלנו עובר שינויים שונים, כולל רגישות מוגברת לאלרגיות. אלרגיות בפנים יכולות להתבטא באדמומיות, גירוד, נפיחות או אפילו פריחה. האשמים הנפוצים כוללים מוצרי טיפוח, איפור או גורמים סביבתיים כמו אבקה או אבק.

לקריאת המאמר »
מוקד טלפוני

בדיקות תקופתיות בגיל ה-3 – כל מה שצריך לדעת

כאשר ילדכם מגיע לגיל 3, חיוני להבטיח כי בריאותו והתפתחותו נמצאים במסלול. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות בדיקות תקופתיות, שיכולות לספק תובנות חשובות לגבי רווחתו של ילדכם. המרכז הטלפוני של ביטוח הבריאות שלך יכול להוות משאב רב ערך בהנחייתך בתהליך זה.

לקריאת המאמר »
Nursing Home Guidance

הנחיות חשובות לבחירת בית אבות סיעודי

במהלך בחירת בית אבות סיעודי, חשוב להבין את צרכי האדם שצפוי להתגורר במקום. זה יכול להיות הכל מהכוח הפיזי של האדם, המצב הנפשי שלו, הצורך בטיפולים מיוחדים או הצורך באישורים מסוימים. הכרה תמהה בצרכים תוכל להכווין את החיפוש אל המקום המתאים ביותר.

לקריאת המאמר »