ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 ומעלה

השוואת ביטוח נסיעות אונליין; הדרך הקלה ביותר לחסוך כסף ולקבל שירות ללא דופי – קראו כאן. 

לברר באינטרנט לגבי ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 ומעלה זה דבר אחד, אבל למצוא את המחיר הנכון והחברה הנכונה זה דבר שני. בעוד שניתן בימינו לערוך השוואת ביטוח נסיעות לגיל השלישי אונליין בצורה מהירה וקלה, חשוב להבין מהם ההיבטים המשליכים על מחירי ביטוחי נסיעות לבני הגיל השלישי. הנה כמה מהם לפניכם:

  • היסטוריה רפואית: בחלק מהמקרים ישנה התייחסות ל-3 החודשים האחרונים טרם רכישת הפוליסה, אך כל מקרה לגופו, כי ישנן בעיות רפואיות המצריכות התייחסות שונה. 
  • תרופות וטיפולים: אנשים המעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות ועוברים טיפולים או מקבלים תרופות, עשויים להזדקק להרחבת ביטוח מסוימת. 
  • אורח חיים: בין אם אורח החיים כולל עישון, ספורט אתגרי או פעילויות אחרות, פקטורים אלו נלקחים בחשבון כאשר חברת הביטוח קובעת את מחיר הפוליסה. 

 

למה צריך ביטוח נסיעות בגיל השלישי?

נסיעה לחו"ל, כאנשים בגיל השלישי, יכולה להיות מרגשת ומרתיעה כאחד. לכן חשוב לוודא שאתם מכוסים בכל מקרה של אירועים בלתי צפויים בחו"ל. ביטוח זה נועד לספק פיצוי על הוצאות בלתי צפויות שנגרמות במהלך הטיול, כולל עלויות חירום רפואיות או אובדן מזוודות, אבל לא בלבד.

בסופו של דבר, החיים הם דינאמיים מאוד, והם הופכים אפילו ליותר בלתי צפויים כאשר אנשים מתבגרים בשנותיהם. זו הסיבה לכך שחובה לבטח את עצמכם בביטוח הנסיעות המתאים לכם בעת טיול בחו"ל. אחרת, אתם תהיו חשופים לסיכונים שונים שאף אחד לא מבטיח לכם כיסוי שלהם. 

 

כיצד לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 ומעלה?

רגע לפני שאתם עורכים השוואת ביטוח נסיעות לגיל השלישי אונליין באינטרנט, חשוב לבדוק מה כל פוליסה כוללת ומהם ההיבטים הקריטיים בה. הנה כמה היבטים שחשוב להכיר, אשר נחשבים נפוצים בכל פוליסות הביטוח השונות:

היבטי פוליסות ביטוח פירוט נוסף
מגבלות ביטוח  ודאו שהפוליסה שלכם מכסה את כל הסיכונים הפוטנציאליים שאתם עלולים להיתקל בהם במדינת היעד. למשל, טיפול רפואי ועלויות הטסה חזרה לישראל במקרה הצורך.
בעיות בריאותיות קיימות  רוב הפוליסות לא יכסו כל הוצאות רפואיות הקשורות לבעיות רפואיות קיימות, לכן חשוב לבדוק אם תהיו מכוסים עבורן במקרה הצורך.
סיוע חירום בעברית הפוליסה צריכה לכלול סיוע רפואי חירום וקו חם 24/7 בעברית, שתוכלו לפנות אליו במקרה של תאונה או חירום לא עלינו.

לסיכום, השוואת ביטוחי נסיעות לגיל השלישי – רווח נטו 

לסיכום, פוליסות מקיפות צריכות לכלול גם היבטים כמו ביטול נסיעה, ביטוח אובדן כבודה וכל כיסוי אחר אשר מייצר אצלכם שקט נפשי. כדי לעשות את הדברים בצורה נכונה, הצעד הראשון צריך להיות השוואת ביטוח נסיעות לגיל השלישי אונליין. באמצעות פעולה כה פשוטה, אפשר לחסוך בין כ-15% – 35% על רכישת הפוליסה. במילים אחרות, אל תוותרו על זכותכם הצרכנית לחסוך בכיס. 

תוכן עניינים

קשיש

הקצבת זקנה מהביטוח הלאומי: למי מגיעה?

המוסד לביטוח לאומי מעניק קצבאות זקנה לאנשים העומדים בקריטריונים מסוימים. כדי להיות זכאי, עליך להיות בן 67 לפחות עבור גברים ו-62 עבור נשים. בנוסף, עליך להתגורר בישראל לפחות 12 שנים מגיל 18. מי שלא עמד בדרישת התושבות עדיין עשוי להיות זכאי אם צבר מספיק נקודות ביטוח.

לקריאת המאמר »
זיקנה

מדריך להתמודדות עם אלרגיה בפנים בגיל השלישי – עצות והמלצות

ככל שאנו מתבגרים, הגוף שלנו עובר שינויים שונים, כולל רגישות מוגברת לאלרגיות. אלרגיות בפנים יכולות להתבטא באדמומיות, גירוד, נפיחות או אפילו פריחה. האשמים הנפוצים כוללים מוצרי טיפוח, איפור או גורמים סביבתיים כמו אבקה או אבק.

לקריאת המאמר »
מוקד טלפוני

בדיקות תקופתיות בגיל ה-3 – כל מה שצריך לדעת

כאשר ילדכם מגיע לגיל 3, חיוני להבטיח כי בריאותו והתפתחותו נמצאים במסלול. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות בדיקות תקופתיות, שיכולות לספק תובנות חשובות לגבי רווחתו של ילדכם. המרכז הטלפוני של ביטוח הבריאות שלך יכול להוות משאב רב ערך בהנחייתך בתהליך זה.

לקריאת המאמר »
Nursing Home Guidance

הנחיות חשובות לבחירת בית אבות סיעודי

במהלך בחירת בית אבות סיעודי, חשוב להבין את צרכי האדם שצפוי להתגורר במקום. זה יכול להיות הכל מהכוח הפיזי של האדם, המצב הנפשי שלו, הצורך בטיפולים מיוחדים או הצורך באישורים מסוימים. הכרה תמהה בצרכים תוכל להכווין את החיפוש אל המקום המתאים ביותר.

לקריאת המאמר »